Reference

Zde nahlédněte na názory a ohodnocení mých služeb zákazníky(zákaznicemi).
Pokud i vy mi chcete dát vědět svůj názor, který je významný pro zkvalitňování mých služeb, vyplňte formulář níže.


U paní Dudkové se cítím velmi dobře, kosmetické ošetření je pro mě zároveň i výborná relaxace. Když je potřeba, radíme se i o mých zdravotních problémech a rady, bylinky i terapie z čínské medicíny mi pomáhají. Doporučila bych ji všem dámám, které na „kosmetice“ hledají klid, uvolnění se od stresu a odpočinek.

Helena

Nedávno se mne zeptal náš známý, co bych podnikla, kdybych se dostala k velkým penězům. Okamžitě a bez rozmýšlení jsem odpověděla: chodila bych co nejčastěji na kosmetiku k Lidušce Dudkové. Návštěva Relaxačního studia Pohoda mne vždy omladí na těle i na duši.

Anna

Asi 10 let chodím na kosmetiku a jsem velmi spokojená jednak s Vaším příjemným vystupováním a profesionální péčí o pleť. Vřele všem doporučuji ! A nyní Vás začala navštěvovat i dcera, která žije už nějakou dobu v zahraničí a kosmetické služby navštěvuje tam, ale vždy když přijede, objedná se na kosmetiku k Vám, protože je to kvalitně odvedená práce s milým přístupem oproti povrchnímu a rychlému ošetření v zahraničí.

Helena

Do Studia Pohoda chodím několik let a jsem velmi spokojená. Profesionální lidský přístup a milé jednání paní Dudkové mě těší na duši. Návštěvy zde mají charakter přátelských setkání a já odcházím naplněna pozitivní energií. Děkuji a mohu návštěvu Studia jen doporučit.

Hanka

Studio Pohoda jsem začala navštěvovat na doporučení kamarádky. Od první návštěvy jsem byla opravdu velmi spokojená. Paní majitelka je nejen velká profesionálka,.ale úžasná empatická paní, která zkrášlí nejen obličej, ale i duši.

Šárka

Jako žena v letech si již více hlídám své zdraví – již mě neuspokojuje „zázračná pilulka“ chemického průmyslu, ale spíše se snažím dostat ke kořenu problému. Dříve jsem jezdila kvůli čínské medicíně do Prahy, dnes mám odborníka na čínskou medicínu tzv. „přes potok“….Ludmila Dudková je profesionál, má vždy co nabídnout – nejen diagnostiku, ale vždy také okamžité řešení problému, ať už v podobě akupunktury, kterou umí skvěle, nebo v podobě bylinek. Doporučuji rovněž kombinaci masáže a akupunktury. Ošetření sice nehradí žádná pojišťovna, ale výsledek léčby stojí zato.

Iveta

Jsem náročná klientka a kvalita je pro mě samozřejmostí. Chápu,že v dnešní době „rychlo“ masérů, kosmetiček a léčitelů není jednoduché si dobře vybrat. K paní Dudkové jsem poprvé přijela na kosmetiku. Okamžitě si mě ziskala. Svým osobním přístupem a profesionalitou na nejvyšší úrovni. Pak jsem využila jejich znalostí v oblasti čínské medicíny,kdy mi pomohla „narovnat“ psychiku a odstranit kila navíc…
Salón Pohoda má příznačný název. Dostane Vás do pohody přirozenou cestou, bez prášků a injekcí. A to hlavně proto,že díky paní Dudkové získáte znovu pocit, že na světě je fajn!

Iva


Vaše jméno *

Váš email *

Váš názor *